Субота, 23.11.2019, 02:57

«  Листопад 2019  »

МО вчителів української мови і літератури

Проблемне питання МО:

впровадження інноваційних методів при вивченні української мови і літератури в системі соціокультурної взаємодії учителя і учня, реалізація науково-методичних проблем; поєднання традиційного вивчення мовних явищ із функціонально-комунікативними підходами до навчання мови і літератури.

Мета: удосконалення теоретичних і практичних навичок учителів словесності ліцею з питань застосування новітніх технологій навчання.

Мельник М. В.  - голова МО ліцею, стаж - 35 р., категорія - "вища", "старший вчитель".

Проблемне питання: "Активізація пізнавальної діяльності учнів за допомогою ситуативних та пошуково-дослідницьких завдань випереджувального характеру".

Кредо: "Кожен, хто перестає вчитися, старіє - не важливо в 20 чи 80 р." (Генрі Форд).

Керницька Л. Б. - голова міського МО, стаж - 32 р., категорія "вища", "старший вчитель"

Проблемне питання: "Впровадження інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури"

Кредо:

Гнатів М. Ф. - стаж - 40 р., категорія "вища", "старший вчитель"

Проблемне питання: "Формування творчої особистості учня на уроках української мови та літератури" .

Кредо: "Нове народжується лише в клопіткій праці"

Кіцюк М. Л. - стаж - 27 р., категорія "вища", "старший вчитель"

Проблемне питання: "Застосування ККТ на уроках української мови та літератури як засіб активізації пізнавальної діяльності школярів" .

Кредо: "Учитель не той, хто вчить, а той у кого вчаться" (Г. Сковорода)

Романюк Н. Б. - стаж - 26 р., категорія "вища", "старший вчитель"

Проблемне питання: "Впровадження інтерактивних технологій на уроках української мови і літератури" .

Кредо: "Лиш боротись - значить жить"

Рак Г. Л. - стаж - 30 р., категорія "вища"

Проблемне питання: "Національно-патріотичне виховання на уроках української мови та літератури" .

Кредо: "Лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть" (Ліна Костенко)

Слюсаренко Г. М. - стаж - 25 р., категорія "вища"

Проблемне питання: "Формування духовних цінностей на уроках словесності" .

Кредо: "Нове народжується лише в клопіткій праці"

Борис О. Д. - стаж - 16 р., категорія "перша"

Проблемне питання: "Використання інноваційних технологій на уроках української мови і літератури" .

Кредо: "Роби добро, і воно поверненться до тебе сторицею"

Гонтарук З. В. - стаж - 16 р., категорія "перша"

Проблемне питання: "Диференційований підхід до учнів на уроках української мови та літератури" .

Кредо: "Не з предметом до дітей, а з дітьми до предмету"