Субота, 23.11.2019, 03:00

БОЛЕХІВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЛІЦЕЙ №1

Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 137
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування -добровільна організація учнів навчального закладу, яка забезпечує право і надає можливість здійснювати регулювання і управління справами, які належать до їхньої компетенції та в інтересах учнів навчального закладу.

Мета учнівського самоврядування:

-    надати можливість учням самостійно організувати шкільне життя, зробити позакласне життя цікавим, а навчання - біліли ефективним;

-    навчатися жити за принципами та законами демократії, закріпити на практиці знання, отримані в курсі правознавства та історії;

підготувати до майбутнього суспільство громадського життя дієздатного дорослого громадянина.

Структура учнівського самоврядування

Болехівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1

 

 

Президент школи:

Лісецька Соломія

 

Краєзнавча комісія

1.   Юрів Марія             - 7 А кл.

2.   Янчук Марія           - 7А кл.

3.  Мицик Вікторія       - 8А кл.

4.  Дмитерко Анастасія- 8А кл.

5.  Гура Соломія            - 8Б кл

Керівник групи:  Гура Соломія

 

 

 

 

 

Правова комісія

1. Корпан Роксолана -  8Б кл.

2. Андрусишин Любов -  11А кл.

3. Хальпінська Соломія ­- 11А кл.

4. Стефанків Максим - 10А кл.

5. Павленко Влада - 10А кл

Керівник грипи: Павленко Влада

Господарська комісія

1. Шолом Соломія - 9А кл.

2. Сеньків Діана - 9А кл.

3. Мельник Діана - 10Б кл.

4. Іванишин Соломія - 10Б кл.

5. Чудик Лілія - 9В кл.

Керівник грипи:  Сеньків Дарина

 

 

Інформаційна комісія

1. Магдегнко Валерія - 9Б кл.

2.  Ковальська Вікторія- 9Б кл.

3.  Сеньків Діана   - 1 1 Б кл.

4. Палюк Вероніка      - 7В кл.

5. Прокоп'юк Олександра - 6В кл.

Керівник грипи:Магденко Валерія

 

Комісія з питань культури та відпочинку

1. Дяків Роксолана              -11Бкл.

2. Кондрат Світлана           - 9В кл.

3. Кабаль Христина             - 7В кл.

4. Гаврада Анна                   - 7Б кл.

5. Ткач Ельвіра                    - 7Б кл.

6.  Шіндлер Анна                  - 6Г кл.

Керівник грипи:  Гаврада Анна

 

Комісія з питань туризму  і спорту

1.  Корпан Соломія       - 5Б кл.

2.  Юхман Яна               - 5В кл.

3. Якимів Діана            - 6А кл.

4. Данилишин Денис - 6Б кл.

5. Герцик Яна               - 6Г кл.

6. Височанська Іванна- 6В кл.

Керівник групи:   Якимів Діана

 

 

Навчально-шефська комісія

1. Ільницька Віра                 - 5А кл.

2. Пічкур Анна                     - 5Б кл.

3.  Мізунська Вероніка        - 5 В кл.

4. Кобецька Христина        - 6А кл.

5. Олексенко Софія             - 6Б кл.

6. Лопачук Марта                - 5А кл.

Керівник грипи:Кобецька Христина