Субота, 23.11.2019, 01:56

«  Листопад 2019  »

Виховні заходи

Тиждень математики у школі

Змістовно і цікаво пройшов тиждень математики в Болехівській ЗОШ №1. Розпочався тиждень із театралізованого шоу „Математика – зліва, математика – справа”, підготовленого учнями 5-Б та 9-А класів, під керівництвом вчителя Герцик Г. Р. Учні 6-Б і 6-Г класів підготували виховний захід на тему „Цифра сім відома всім”. Команди 6-их класів затято змагалися за перемогу в конкурсах: „Прислів’я про сімку”, „Танграм” та інші, в результаті, перемогла команда „Веселка” (6-7 клас), конкурс проводився під керівництвом вчителів Федорович М. В. та Іванків Р. М. Для учнів 10-их класів вчитель Катаман Н. М. провела інтелектуальну гру „Що? Де? Коли?”, в якій перемогу одержала команда 10-А класу. Серед школярів 5-11-их класів було проведено конкурс стінгазет, кращою стала газета учнів 7-В класу. Вчитель Чех І. Є. підготував стенди „Про видатних математиків” та „Знайди помилку”.

Yes Yes Yes Yes

Виховний захід "Українська кухня"

Учні 5-В класу люблять та шанують  традиції і звичаї українського народу. 5 травня проведений захід "Українська кухня". Учні познайомили своїх ровесників зі стравами української національної кухні, з традиціями, повязаними із приготуванням страв. Демонстрували українські національні страви, частували гостей пирогами та пиріжками. Співали українські пісні, ознайомлювали з обрядами нашого народу. Ми і надалі прагнемо відроджувати звичаї та примножувати традиції українського народу.

Виховний захід „На балу в Попелюшки”

Ти – як лілія прекрасна,

Ти – як сонця промінь ясний,

Моє серце освітила ,

Попелюшка моя мила.

Нещодавно в 6-Г класі Болехівської ЗОШ І-ІІІст. №1 відбувся виховний захід „На балу в Попелюшки”. Учасниці демонстрували свої найкращі якості, нахили, захоплення, уподобання.

Журі конкурсу обрали найдобрішу, найввічливішу, найвродливішу, найпрацьовитішу Попелюшку серед дівчат. Переможницею стала – Романів Софія.

Створюємо різдвяний настрій. Шануємо звичаї і традиції українського народу. Презентація проекту "Різдвяне диво". Виступ учнів 6-В  класу  Болехівської  ЗОШ №1.

З 12 по 18 грудня  у школі в рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні проводився всеукраїнський "Тиждень англійської мови". Захід присвячений офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямовано на популяризацію вивчення англійської мови. Проводилися уроки, вікторини та дискісійні клуби, присвячені пам'ті видатного поета та драматурга Вільяма Шекспіра.

12.12.2016 року.

Виховна година на тему: "Андріївські вечорниці".

Учнв 8-Б класу Болехівської ЗОШ №1 вирішили урізноманітнити сірі будні свого шкільного життя, провівши вечір у справжніх українських традиціях. Одягнувши національний бойківський одяг, вони відтворили побут українського села ХІХ ст. в сценах вистави. Запашні пампухи, свіжі вареники та інші традиційні українські страви стали не лише колоритною декорацією, але ісмачним частуванням.

Як і кожен українець, організатори дійства Бублич Т.Д. та класний керівник Василишин М.К. вважають своїм обов'язком  зберігати та відтворювати культурне надбання нашого багатого на традиції та звичаї краю.

Виховні заходи в 6-А класі

"Нумо хлопці", "Нумо дівчата", Акція "Допоможи воїнам", плетіння сітки.

"Шануй батька й матір своїх"

Вчитель: Дмитрецька Марія Михайлівна.

Дане свято відбулося 9 грудня 2016 року в 3-А класі. Після проведення цього свята учні навчилися і зрозуміли, як потрібно шанувати своїх батьків, відчули повагу до старших і усвідомили свої обов'язки.

Виховний захід "Боже великий єдиний,  нам Україну храни"

13.10.2016 року проведений Сидоренко Галиною Євстахієвною

Діти читали вірші, співали пісні про створення УПА. Звучало ряд розповідей, за яких обставин була створена УПА. Було використано регіональну літературу. Книга В.Щеглюка "Як роса на сонці" написана зі слів очевидця, людини з величезним і гірким життєвим досвідом. Діти зачитали свої листівки та намалювали малюнки воїнам АТО.

Виховні заходи учнів 3-Б класу.

Виховні заходи учнів 2-В класу

23 лютого у  2-Г класі вчителем Собків Галиною Миронівною разом з працівниками дитячої бібліотеки було проведено виховну годину на тему: "Дитячі роки Лесі Українки". Учні приймали участь у вікторині "Що я знаю про Лесю"? Активними були всі слухачі. Всі учні їз захопленням слухали аудіозаписи віршів Лесі Українки та активно обговорювали мультфільм "Біда навчить" за казкою Лесі Українки.